MB Silesia Club Poland
www.mb.slask.pl

Spoty & Zloty - Parada Tarnog?rska na Gwarki 2016

mieczys?aw - 29-08-2016
Temat postu: Parada Tarnog?rska na Gwarki 2016
Jak co roku zapraszamy wszystkich ch?tnych kt?rzy posiadaj? klasyki na udzia? w paradzie na okoliczno?? Gwark?w Tarnog?rskich. Spotykamy si? na parkingu pod castoram? dnia 11.09.2016 w godzinach od 10.00 do 10.15.Tym razem po paradzie s? przewidziane jeszcze inne atrakcje o kt?rych b?dzie mowa w nast?pnych postach.
pervers - 29-08-2016

Bardzo fajny temat . Na Parad? Tarnog?rsk? chcemy si? wybra? Beemkami z klubu BMW 7.

Plan jest taki : spotykamy sie tak jak napisa? mieczys?aw pod Castoram? , uczestniczymy w Pochodzie na Gwarkach ,a potem jedziemy wszyscy na grilla , na DSD : www.dsd.pl


My ju? tam robili?my grilla , jest du?o miejsca , mo?na fajne fotki porobi? , pogada? o autach i co? zje??.

Trzeba by by?o si? okre?li? kto z Was jest ch?tny na grilla , bo musz? na DSD zam?wi? wuszty lub jaki? karczek , nic nie bierzemy ze sob? , tam jest restauracja , wi?c bek? piwa lub inne napoje nam mog? te? dostarczy?.

Wi?c proponuj? zrobi? list?:

1. pervers (3 wuszty)
2. .....

Gucio SLR - 30-08-2016

W tym roku raczej odpadam. ;)
elwood - 30-08-2016

Jo nie mam klasyka ;( ale mo?e przyjade moplikiem, jakie atrakcje s? potem przewidziane ?
Chaos - 30-08-2016

Ta parada to co? wi?cej ni? stanie w korku ?
Gucio SLR - 30-08-2016

Chaos napisał/a:
Ta parada to co? wi?cej ni? stanie w korku ?


Wiesz, chyba taki jest zamys?. Przejecha? po mie?cie i zaprezentowa? si? publice ;)

mieczys?aw - 31-08-2016

1. pervers (3 wuszty)
2. mieczys?aw (4 wuszty) :razz:

mroczny - 31-08-2016

Chaos, typowe stanie w korku :D co lepsze co roku jest to samo i co roku ludzie si? na to gapi?. Og?lnie mocne 2/10 ale jak ju? jest to czemu si? nie wybra? :wink:

1. pervers (3 wuszty)
2. mieczys?aw (4 wuszty) :razz:
3. Mroczni (2 wuszty)

Avi - 31-08-2016

1. pervers (3 wuszty)
2. mieczys?aw (4 wuszty) :razz:
3. Mroczni (2 wuszty)
4. Avi + dziocha (wuszt + karczek)

RicDu - 06-09-2016

1. pervers (3 wuszty)
2. mieczys?aw (4 wuszty) :razz:
3. Mroczni (2 wuszty)
4. Avi + dziocha (wuszt + karczek)
5. RicDu, Ania, Antos (co do wusztow to dom znac jeszcze ;) )

elwood - 08-09-2016

Powiedzcie czy w124 to sie nadawo do takiej parady?
pervers - 08-09-2016

Zale?y jak wygl?da , ale my?l? ,?e tak.

Z BMW pojad? np e38 i e32 .

Lalunia - 08-09-2016

Do kiedy trzeba da? zna? ?
Czy mo?na bez wpisania na list? si? pojawi? ?

Pozdrawiam
Pawe?

pervers - 08-09-2016

Je?eli chodzi o wuszt , to jak najszybciej.

Mo?na oczywi?cie przyjecha? na sam? parad? lub na samego grilla. ;)

neoklassik - 09-09-2016

1. pervers (3 wuszty)
2. mieczys?aw (4 wuszty) :razz:
3. Mroczni (2 wuszty)
4. Avi + dziocha (wuszt + karczek)
5. RicDu, Ania, Antos (co do wusztow to dom znac jeszcze ;) )
6. Szymon (karczek....bo na diecie jestem :P / alternatywnie mo?e by? wuszt )

Bogdan 190 - 09-09-2016

No ni mom klasyka... :(
pervers - 09-09-2016

Bogdan 190 napisał/a:
No ni mom klasyka... :(


Zawsze mo?esz na grilla wpa?? , zapraszamy :mrgreen:

actros - 10-09-2016

Ech szkoda, ?e jestem w trasie.
P. S. Pervers by?e? mo?e w zesz?? niedziel? swoj? bet? na BP na S?jczym?

pervers - 10-09-2016

actros napisał/a:
Ech szkoda, ?e jestem w trasie.
P. S. Pervers by?e? mo?e w zesz?? niedziel? swoj? bet? na BP na S?jczym?



Ca?kiem mo?liwe ;)

actros - 11-09-2016

pervers napisał/a:
actros napisał/a:
Ech szkoda, ?e jestem w trasie.
P. S. Pervers by?e? mo?e w zesz?? niedziel? swoj? bet? na BP na S?jczym?



Ca?kiem mo?liwe ;)

Bia?a 7. Z przodu z tablic? bmw730. Bo jak akurat wtedy pojecha?em po ?ar?wk? swoim Mietkiem z ?on?.

pervers - 11-09-2016

To na pewno ja , ale ja Was nie widzia?em. ;)
pervers - 11-09-2016

I po spocie ,

Dzi?kuj? wszystkim za przybycie , fajnie by?o Was zobaczy? i pozna? nowe twarze ;)

mercedres92 - 12-09-2016

Fajnie si? prezentowa?y Gwiazdy na paradzie :) No i uda?o sie "pomaca?" z niekt?rymi :D
Pati - 12-09-2016

Znalezione w necie
Bardzo ?adnie wygl?dali?cie :smile:

mkxxx1980 - 12-09-2016

Ciekawe, du?o fajnych Pojazd?w
Kecaj - 12-09-2016

R?wnie? dzi?kuj? za mi?e (pierwsze ;) ) spotkanie i za wsp?lny przejazd z takimi pi?knymi okazami ;)
Szkoda ?e organizatorzy mieli takie a nie inne podej?cie, wpuszczaj?c Golfa, a nie puszczaj?c cho?by L7, ale c??...
Niech im ziemia lekk? b?dzie! ;)

Pozdrawiam

pervers - 12-09-2016

Kecaj , wciepuj foty ,a niy fandzol :D
Kecaj - 12-09-2016

Masz i nie marud? ;)



Je?li format nie taki, to dajcie zna?, co? si? wykombinuj? ;)

mieczys?aw - 12-09-2016

serdeczne dzi?ki za liczne przybycie za??g zar?wno z MB jak i BMW.Niestety jaki? ( nie znam ?adnego dobrego s?owa ) w ka?dym razie w r??owych rurkach wyprosi? z parady kilka jak?e pi?knych przedstawicieli go?cinnie przyby?ych BMW psuj?c pi?kn? imprez? kilkunastu osob?,a sam pokaza? jak si? zna na dobrej motoryzacji.Powinien si? raczej zaj?? kreowaniem mody dla pewniej grupy ludzi.....
Kecaj - 12-09-2016

Jak trzeba, to mog? poda? jego namiary, ew. postara? si? ?eby sam chcia? si? na przysz?o?? podszkoli?.
Bo ta sytuacja by?a ?enuj?ca. Ludzie poprzyje?d?ali z ca?ego ?l?ska ( Bielsko, Cieszyn itp) i przez widzimisi? faceta(?) kt?ry je?dzi Clio musieli obej?? si? smakiem.
Opr?cz prawie ca?ej ekipy 7er nie pu?cili te? m.in. motocykli, a by?o ich tam sporo.

mercedres92 - 13-09-2016

Ja r?wnie? do??czam si? do ?ycze? i skarg. W tym roku organizacja pochodu le?a?a! Merytorycznie kapa. Organizacyjnie dno!
Poch?d historyczny w tym roku by? tak pomieszany i niesk?adny, ?e a? szkoda gada?!
Cz??? "rozrywkowa" te? co? nie do ko?ca by?a skoordynowana :/
A facio w r??owych rurkach dzia?a? mi od pocz?tku na nerw!

pervers - 13-09-2016

Problem polega na tym ,?e facet w rurkach nic nie wiedzia? o przeje?dzie BMW :misza:
Kecaj - 13-09-2016

O ile dobrze widzia?em to Mieczys?aw z nim dyskutowa? na ten temat dosy? intensywnie, a i ja rzuci?em mu przez okno kilka s??w, bo mia?em ju? wcze?niej nieprzyjemno?? go pozna?.

Czasu niestety nie cofniemy, a ekipa 7er wspomina? dobrze pochodu nie b?dzie.

pervers - 14-09-2016

Najlepiej niech si? wypowie kto? kto temat za?atwia? z organizatorem imprezy , bo mo?e niepotrzebnie mamy ?al do go?cia w rurkach, je?li nic nie wiedzia? o tym ,?e ma jecha? grupa BMW.

Ja te? z nim negocjowa?em ,ale wyra?nie mi powiedzia? ,?e nie ma ?adnej informacji o tym ,?e ma jecha? grupa ludzi z klubu BMW.

Biniu - 15-09-2016

Organizatorzy oficjalnie akceptowali przejazd tylko samochod?w zabytkowych, przejazd wszystkich pozosta?ych pojazd?w zawsze sta? pod znakiem zapytania ale nigdy wcze?niej nie widzia?em takiej selekcji. Szkoda tylko, ?e golf3 jest akceptowany a BMW E38 nie.
mieczys?aw - 15-09-2016

Czyli jednak wychodzi na to ?e go?ciowi w gustownych rurkach musia? kto? dawno temu latare obi? a pech chcia? ?e akurat przyjecha? BMW( fakt ?e E36 318 czy co? ale to dla niego nie ma znaczenia) on wtedy mia? prawie n?wke golfa 3 TDi. A teraz decyduje o paradzie gwarkowskiej,wida? trauma sprzed lat od czasu do czasu daje o sobie zna? st?d takie decyzje :( :? :cry:
mercedres92 - 15-09-2016

Og?lnie za organizacj? pochodu by? odpowiedzialny TCK. Ale totalnie nie by?o porozumienia pomi?dzy ustawiaczami. My?my mieli dograne z Andrzejem Ksi??kiem ale potem to si? tak rozjecha?o.
Pewnie by?o z pozosta?ymi, niehistorycznymi grupami.

pervers - 15-09-2016

Biniu napisał/a:
Organizatorzy oficjalnie akceptowali przejazd tylko samochod?w zabytkowych, przejazd wszystkich pozosta?ych pojazd?w zawsze sta? pod znakiem zapytania ale nigdy wcze?niej nie widzia?em takiej selekcji. Szkoda tylko, ?e golf3 jest akceptowany a BMW E38 nie.


Czyli z tego wynika ,?e go?? nie wiedzia? jakie BMW pojad? ,a w temacie par? post?w wy?ej nawet napisa?em jakie modele maja si? pojawi? (e32,e38).

Trudno zatem mie? pretensje do organizatora.

Gdyby dosta? konkretn? wiadomo?? z pytaniem czy takie modele jak wymieni?em si? kwalifikuj? do przejazdu , to pewnie by by?a odpowied? odmowna w spr modelu e38 i nie by?o by tej sytuacji.= i nie zawraca?bym g?owy ch?opakom z BMW Klub.

Mia?em zapewnienie ,?e temat jest dobrze za?atwiony , wi?c w tego typu ustalenia nie wchodzi?em ,a teraz ?a?uj?.

Spos?b za?atwienia tematu przejazdu , zostawiam bez komentarza i niech ka?dy sobie wnioski sam wyci?gnie :smt068

Biniu - 15-09-2016

Mieczys?aw organizowa? ludzi na poch?d ja mu tylko przekaza?em informacje od organizator?w kto mo?e jecha? i o kt?rej jest zbi?rka, je?li kto? zapewnia? ?e E38 pojedzie na 100% to prosz? pretensje do tej osoby.
Kecaj - 15-09-2016

Dajcie ju? spok?j, by?o - min??o.
Faktem jest, ?e je?li "selekcjoner" mia?by troch? oleju w g?owie i widz?c zorganizowan?, dosy? spor? grup? samochod?w pu?ci?by ich, bo by?o to oczywiste, ?e to nie jakie? auta z ulicy, tylko grupa konkretnych modeli, przyby?a konkretnie na poch?d.

mieczys?aw - 16-09-2016

Tak jest zamykamy temat, zdu---nej imprezy ju? nikt nam nie wskrzesi,pozosta? niesmak kt?ry nakazuje w przysz?o?ci nam w og?le nie bra? pod uwag? czasu przesz?ego,(brak selekcji).
Avi - 07-09-2017

Halo! Witam! :)

Czy w tym roku przewidujemy uczestnictwo w Paradzie Tarnog?rskiej na Gwarkach 2017?

Pozdrawiam!

Gucio SLR - 07-09-2017

Ja odpadam, jestem chory ;)
Kecaj - 07-09-2017

Mamy z?e wspomnienia z zesz?ego roku, wi?c chyba nie ;) Inaczej by?oby to ju? dawno og?oszone, wszak poch?d ju? w niedziel

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group