MB Silesia Club Poland Strona Główna MB Silesia Club Poland
www.mb.slask.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ku Przestrodze- zakupy u kolegi Robhena
Autor Wiadomość
Howser 



model auta: S123 280TE
ilo?? spot?w: 21
spotkania klubowe: 7
Zloty: 8
imi?: Bartosz
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 13 Sie 2005
Posty: 7599
Skąd: Siemianowice
  Wysłany: 17-11-2011   Ku Przestrodze- zakupy u kolegi Robhena

hej

Znalezione na innym forum, ale ten cz?owiek dzia?a r?wniez u nas, dlatego tez uwazam ze, powinno sie o takich rzeczach m?wi?:

http://www.w114-115.org.p...php?f=1&t=56699

Sam kilkakrotnie dosta?em ofert? od kolegi po cenach dro?szych ni? w ASO :smt005


Pozdro :smt006
_________________
W 123
  Zaproszone osoby: 4
 
misza 
Obiekt muzealny



model auta: Mercedesy i samochody
ilo?? spot?w: 10
spotkania klubowe: 3
Zloty: 4
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 3394
Skąd: PL
Wysłany: 17-11-2011   

jaaa ino link nie robota ;) tzn link daje nam strone glowna forum ;)
_________________
Gość jesli chcesz mnie zabic,wez numerek i ustaw sie w kolejce :-D

Ex:W115 220D->240D,W123 230,W123 240D,Fiesta XR2,Porsche 924,W124 250D,W202 C280

Chor?giewkom mowimy stanowcze NIE!!
 
 
 
Xytras 
Obiekt muzealny



model auta: W124 300D
ilo?? spot?w: 7
spotkania klubowe: 1
Zloty: 1
Pomógł: 67 razy
Wiek: 39
Dołączył: 17 Sty 2005
Posty: 5717
Skąd: z transformatora
Wysłany: 17-11-2011   

Ooo widzisz chcia?em sam to wklei? :)

Niestety efekt jest jw. czyli link odsy?a do strony g??wnej forum ;) Niestety to jest jaki? taki b??d u nich ;) (w sumie to efekt zamierzony ;))

Oto post kolegi, kt?ry zosta? nabity w butelk? ;) To jest jeden z kilku os?b o kt?rych wiadomo i? zostali oszukani, a ilu si? nie przyzna?o? :?

Mirmur napisał/a:
Temat nieaktualny. Przy okazji ostrzegam przed kupowaniem cz??ci od forumowicza o nicku ROBHEN. Pisze na PW, ?e posiada taki przegub cytuj?: "mam taki element oryginalny u?ywany w bardzo dobrym stanie. Cena 100 z? ??cznie z kosztem przesy?ki". Poni?ej przedstawiam fotki tego, co przys?a?. Po mojej interwencji zaproponowa? dop?at? i wymian? na inny pewnie bardziej zu?yty oraz napisa? "Wys?any przegub ma co prawda p?kni?cia ale stalowe tuleje w nim osadzone nie s? w ?aden spos?b wybite". Te tuleje panie ROBHEN si? nie wybijaj? a uszkodzony przegub zaczyna p?ka? i si? rozwarstwia?. Przegub zwr?ci?em a pieni?dzy oczywi?cie nie zwr?ci? prawdopodobnie z braku czasu oraz du?ej odleg?o?ci mi?dzy wysypiskiem gdzie wyszukuje takie cz??ci a bankiem.


A to sama guma, ja gdyby zobaczy? takie co? u siebie to lec? do sklepu po nowego Lemforderka :roll: Czy ten go?ciu jest zatem normalny, ?e ludziom takie buble wysy?a?



Ostatnio zmieniony przez Xytras 17-11-2011, w całości zmieniany 1 raz  
 
  Zaproszone osoby: 4
 
Howser 



model auta: S123 280TE
ilo?? spot?w: 21
spotkania klubowe: 7
Zloty: 8
imi?: Bartosz
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 13 Sie 2005
Posty: 7599
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 17-11-2011   

misza napisał/a:
jaaa ino link nie robota tzn link daje nam strone glowna forum


no cos nie hula
Wystarczy wejsc do HYDE PARKU i klikna? w temat:
ROBHEN - przestroga przed zakupami na odleglosc

Pozdro
_________________
W 123
  Zaproszone osoby: 4
 
Xytras 
Obiekt muzealny



model auta: W124 300D
ilo?? spot?w: 7
spotkania klubowe: 1
Zloty: 1
Pomógł: 67 razy
Wiek: 39
Dołączył: 17 Sty 2005
Posty: 5717
Skąd: z transformatora
Wysłany: 17-11-2011   

Zobaczcie czy to b?dzie hula?o ;)

Klikaj we mnie, ach tak, sznela :-D
 
  Zaproszone osoby: 4
 
Howser 



model auta: S123 280TE
ilo?? spot?w: 21
spotkania klubowe: 7
Zloty: 8
imi?: Bartosz
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 13 Sie 2005
Posty: 7599
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 17-11-2011   

Gra i Huczy
Dzieki ;-)
_________________
W 123
  Zaproszone osoby: 4
 
ROBHEN 
Nowicjusz


model auta: Mercedes
ilo?? spot?w: 2
Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 49
Skąd: Bytom
Wysłany: 17-11-2011   Re: Ku Przestrodze- zakupy u kolegi Robhena

Howser napisał/a:
hej

Znalezione na innym forum, ale ten cz?owiek dzia?a r?wniez u nas, dlatego tez uwazam ze, powinno sie o takich rzeczach m?wi?:

http://www.w114-115.org.p...php?f=1&t=56699

Sam kilkakrotnie dosta?em ofert? od kolegi po cenach dro?szych ni? w ASO :smt005


Pozdro :smt006


Witam jak to m?wi? "kij ma dwa ko?ce" a "prawda le?y po ?rodku". Na forum MB/8 wszelkie moje posty kt?re pr?bowa?em napisa? w odpowiedzi na te pom?wienia zostaj? natychmiast usuwane przez moderatora. I zrobiono sobie "jarmark" w kt?rym wypowiadaj? si? ci kt?rzy nigdy nic ode mnie nie kupili a tylko pono? co? od kogo? s?yszeli.
Na forum MB Silesia te? jest niewielu kt?rzy ode mnie cokolwiek kupili ale ci co kupili nie mog? chyba powiedzie? ?e "co? im wcisn??em". Ka?dy przecie? mo?e przyjecha? i samemu oceni? czy dany element mu odpowiada czy nie. A to ?e moje ceny przewa?nie do niskich nie nale??... no c?? ka?dy ma prawo wyceni? sw?j towar jak chce. I z tego co wiem tylko o to ?e cena jest dla kupuj?cego za wysoka mo?e mie? ty ktokolwiek ?al. Ale nie ma w tym ?adnego szwindlu. Po prostu prawo rynku, je?li Ci odpowiada kupujesz je?li nie szukasz gdzie indziej.
Tak wi?c zapraszam samemu si? przekona? bo jak wielu si? ju? przekona?o (chocia? Ci akurat si? na forach nie wypowiadaj?) "nie taki diabe? straszny jak go maluj?". I mo?na tak?e u mnie trafi? potrzebn? cz??? w dobrej cenie.
 
 
maclaw 
Moderator



model auta: W140
imi?: Maciej
Pomógł: 22 razy
Wiek: 39
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 3646
Skąd: Bielsko-Bia?a
Wysłany: 17-11-2011   

Kolego mo?e i mo?na...

Ale pom?wieniem nie mo?na chyba nazwa?, ?e wys?a?e? szmelc i nie odda?e? pieni?dzy. Takie rzeczy trzeba t?pi?!!
_________________
Kruszynka - MB W140 500SE '94 - jest pot?ga i moc...

EX. Kombiaczek - MB S210 E320 4MATIC '01
EX. Okularek - MB W210 E320 4MATIC '98
 
 
 
Truckerek 
Mercmaniak


model auta: W124 200D
imi?: Pawe?
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 428
Skąd: Koszalin [ZK]
Wysłany: 17-11-2011   

Ale to jako? kolega ROBHEN, sprytnie omija. :-D
_________________
W124 200D
http://s1.transgame.pl/gr...?u=486&c=7co7bc kliknij prosz? ;)
 
 
 
Henrykowski 
Youngtimer



model auta: 2 x W 124 Pullmann, Austin London Taxi
imi?: Henryk
Pomógł: 1 raz
Wiek: 60
Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 165
Skąd: RYDU?TOWY
Wysłany: 17-11-2011   

Popieram koleg?, taki rzeczy trzeba t?pi
_________________
www.limuzynyweselne.eu
www.weseleretro.pl
 
 
Bekon90 
Oldtimer



model auta: W123 300D, W124 230CE, W201 2.5D, W201 1.8E
imi?: Mateusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 34
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 689
Skąd: Palowice
Wysłany: 17-11-2011   

No mie by by?o ga?ba. MASAKRA!
_________________

 
 
 
hak64 
Oldtimer


model auta: W126
imi?: henryk
Wiek: 59
Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 518
Skąd: ?ory
Wysłany: 18-11-2011   

Dosta?em na priwa info od ROBHENa, ?e ma do sprzedania pomp? wspomagania do W126 z silnikiem M103. Zadzwoni?em i o ma?o nie siad?em na kiwi - cena 350 z?!!! M?wi? go?ciowi, ?e dopiero co sprawdza?em Alledrogo i ?rednia cena oscyluje w granicach 150. Us?ysza?em, ?e te? ma za 150, ale nie daje gwarancji. Dzi?ki ROBHEN za twoje us?ugi!!! Pojecha?em na szrot do Radostowic, pobrudzi?em sobie r?czki smarem, ale mam sprawn? i oryginaln? pomp? za 80 z?.
_________________
Specjalista z zakresu rekonstrukcji wypadk?w drogowych i odszkodowa? powypadkowych.
Zadzwo?! Porad? masz za darmo!
693 641 129
 
 
 
ROBHEN 
Nowicjusz


model auta: Mercedes
ilo?? spot?w: 2
Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 49
Skąd: Bytom
Wysłany: 18-11-2011   

To co pisze hak64 dowodzi w?a?nie temu co pisa?em wcze?niej ?e nikomu nie robi? ?adnych szwindli tylko m?wi? ?e np. mam cz??? za konkretn? cen? za kt?r? jestem pewien i mog? udzieli? rozruchowej gwarancji lub co? co nie jest idealne lub po prostu nie wiem jak si? b?dzie sprawowa? za 2-3-krotnie mniejsze pieni?dze. I tak by?o w przypadku przegubu o kt?ry zacz??a si? ca?a dyskusja. A to ?e kto? gdzie? kupi? co? jeszcze taniej... przecie? ju? m?wi?em ?e nie mam aspiracji by? najta?szy na rynku i tylko o to niekt?rzy maj? pretensje. Ale jak powiedzia?em mamy wolny rynek i sprzedaj?cy mo?e chcie? za towar ile chce a kupuj?cy ma prawo wybiera? w ofertach i kupowa? gdzie mu pasuje.
 
 
MartinezTychy 
Obiekt muzealny



model auta: WDB 124 E Klase 2,0 Diesel 93'
ilo?? spot?w: 9
imi?: Marcin
Pomógł: 96 razy
Wiek: 50
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 3314
Skąd: Tychy
Wysłany: 18-11-2011   

Mo?na zrozumie? nie by? najta?szym na rynku,ale mo?na te? zwraca? pieni??ki za rzeczy kt?ry zosta?y Tobie zwr?cone.
Strzelasz sobie samob?jczego gola w swojej dzia?alno?ci,a smr?d d?ugo si? unosi.
Tym razem nie pozdrawiam.
_________________
Transport Osobowy od 8 do 50 os?b.
wemabus@onet.pl lub 602 370 222.
Reanault Iliade 2004 nowa w Firmie.
Fiat Scudo 2010 nowy w Firmie.
Pozdrawiam Marcin.
www.autobusy-tychy.pl
 
 
 
ROBHEN 
Nowicjusz


model auta: Mercedes
ilo?? spot?w: 2
Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 49
Skąd: Bytom
Wysłany: 18-11-2011   

MartinezTychy napisał/a:
Mo?na zrozumie? nie by? najta?szym na rynku,ale mo?na te? zwraca? pieni??ki za rzeczy kt?ry zosta?y Tobie zwr?cone.
Strzelasz sobie samob?jczego gola w swojej dzia?alno?ci,a smr?d d?ugo si? unosi.
Tym razem nie pozdrawiam.

No w?a?nie nie znaj?c fakt?w nie nale?y bawi? si? w s?dzi?w i os?dza?. Klient mia? mi odes?a? element je?li mu nie odpowiada. Ja do dnia dzisiejszego tego nie dosta?em a ten go?? zamiast spyta? si? mnie czy dosta?em cz??? i czy posz?y ju? pieni?dze "wywali?" spraw? na ca?y ?wiat (w ko?cu to internet) a teraz siedzi cicho i ju? w przeciwie?stwie do innych kt?rzy nie znaj? fakt?w tej sprawy nie odzywa si? by sprostowa? na forum og?lnym zaistnia?? sytuacj?. Zapewne zda? sobie spraw? ?e mog? go za to poda? do s?du za publiczne pom?wienie.
Wi?c MartinezTychy i inni nie oceniajcie po pozorach wszak ka?demu z Was mo?e przydarzy? si? podobna sytuacja, czego oczywi?cie nikomu nie ?ycz?. I w przeciwie?stwie do MartinezTychy pozdrawiam jego i wszystkich forumowicz?w.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

 

PARTNERZY



 

Chrispeedy&Fenix "2005"

Masz pytania ? chcesz swobodnie porozmawia?  i podzieli? si? swoj? wiedz? ?! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pami?taj o tym, ?e nie b?dziemy tolerowa? niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzm?w. Wymieniaj do?wiadczenia a nie obelgi ! regulamin
Zamieszczone na tym forum wpisy s? prywatnymi opiniami/plikami U?ytkownik?w forum.
Administracja forum MB SILESIA CLUB POLAND nie ponosi odpowiedzialno?ci za ich tre??.

 

Google
 
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 14