MB Silesia Club Poland Strona Główna MB Silesia Club Poland
www.mb.slask.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakup w123 coupe
Autor Wiadomość
Gucio SLR 
Obiekt muzealny



ilo?? spot?w: 13
imi?: Grzesiek
Pomógł: 7 razy
Wiek: 30
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 3975
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 12-12-2016   

koles napisał/a:
Dzi?kuje za szybka reakcj? Panowie. Po tych wypowiedziach zdecydowalem, ?e jednak odpuszcze temat tego auta, zwlaszcza ze od sprzedaj?cego dzieli mnie spory dystns. B?d? czekal dalej az sie cos pojawi.

Tak w ogole to sie zaczynam zastanawia? czy nie zmieni? modelu i nie polecie? o cyfr? wyzej, mam na mysli w124 w coupe. Strasznie trudno wyszuka? beke w dobrym stanie... podwy?ka c?a juz za pasem. Auta juz nie beda sciagane tak czesto od zagranicznych sasiadow i bedzie trzeba sie skupic na tym co jest w Polsce. A wszyscy wiemy co jest. Chcacy kupic cos w przyzwoitym stanie bedzie trzeba zaplacic wiecej z uwagi wla?nie na c?o.


Nie ma co liczy? na cud. Wi?kszo?? og?oszonych aut to zajechane gruzy, do kt?rych trzeba do?o?y? dwie warto?ci. Kieruj?c si? oboj?tnie czy to 123 czy 124 najwa?niejszy jest stan i ch?odno?? w dzia?aniu. Bo kupi? byle co jest ?atwo a buja? si? potem z gratem ju? gorzej ;)

Ja bym nie zmienia? za?o?e?, tylko skrupulatnie przegl?da? og?oszenia i pr?bowa? wy?apa? sensowny kawa?ek :)
_________________
1980r. Mercedes-Benz W123 200D
1997r. Mercedes-Benz W202 C180 ESPRIT
 
 
 
AiM 
Mercmaniak



model auta: W124
imi?: Ania i Michal
Dołączył: 18 Wrz 2016
Posty: 494
Skąd: Gliwice/Zabrze
Wysłany: 12-12-2016   

Gucio SLR napisał/a:
Ja bym nie zmienia? za?o?e?

Dok?adnie. D?ugo szukasz, g?upio tak teraz si? podda?. :roll:
_________________

 
 
Testor 
Mercmaniak



imi?: Testor
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 392
Skąd: PL
Wysłany: 13-12-2016   

Je?li chcesz kupi? W123 KUPE zadzwo? do Leszka - Ma pewnie 2-3 sztuki w dobrym, uczciwym stanie: 601 621 501

B?dziesz Pan zadowolony.
 
 
 
koles 
Nowicjusz


imi?: Grzegorz
Wiek: 38
Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 9
Skąd: Trn.
Wysłany: 13-12-2016   

Testor napisał/a:
Beke ?ci?gasz na ???te blachy bez wszelkich podatk?w od tego ?e jeste? pracowity.


Testor, dzi?ki ale ???te blachy "raczej napewno" odpadaj?. Temat ???tych blach ju? kiedy? obczaja?em i szczerze powiem ?e nie jestem do tej opcji przekonany z racji kilku niekorzy?ci jakie z nich wynikaj?. A mo?e to bardziej wynika z kwesti osobistych zasad... Przepraszam ale dlaczego mam by? ograniczony co do dzia?a? swojej w?asno?ci ? Mam pyta? o pozwolenia na obni?enie samochodu czy na wypad zagranice ? Dlaczego, skoro auto jest 100% sfinansowane z w?asnych ?rodk?w ? Oczywi?cie s? i plusy, kt?re odpowiadaj? niekt?rym os?bom i rej. nieodwracalnie auta na ???te blachy z jaki? tam przyczyn, ich sprawa... Ja jednak wole nie. Mam ju? jednego fajnego klasyka lub youngtimera jak kto woli. Auto mog?o by? zarejestrowane 5 lat temu jako zabytek ale jako? nie chc? tego robi? (a propos ciekawe ile w tym roku mi OC przywal?). Do dzi? nie moge przetrawi? tylko momentu w kt?rym musia?em ?ci?gn?? z niego czarne pierwsze blachy... a te dopiero nadawa?y mu oryginalno?ci, jaki by?em wtedy wnerwiony...


Co do Pana Leszka to kontaktowa?em si? z nim jakie? 8 miesi?cy temu. Pami?tam w?wczas nie mia? nic ciekawego. Dwa dni temu patrzy?em na jego oferte w internecie. Widniej? tam 3 auta w tym fakytcznie jeden 123 ale na ???tych ;) . Tak czy siak, od?wie?e kontakt i przetyrkam do niego. Mo?e zapytam jeszcze (tak tylko przy okazji) o 124 ?

Gucio, masz racje w tym co piszesz, pewnie dlatego tyle szukam bo z?omu faktyczni od pieruna.
 
 
Testor 
Mercmaniak



imi?: Testor
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 392
Skąd: PL
Wysłany: 14-12-2016   

Powiedz Leszkowi czego szukasz - On zawsze ma w g?owie 5-6 ?adnych aut. Nie sugeruj si? stron?.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

 

PARTNERZY



 

Chrispeedy&Fenix "2005"

Masz pytania ? chcesz swobodnie porozmawia?  i podzieli? si? swoj? wiedz? ?! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pami?taj o tym, ?e nie b?dziemy tolerowa? niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzm?w. Wymieniaj do?wiadczenia a nie obelgi ! regulamin
Zamieszczone na tym forum wpisy s? prywatnymi opiniami/plikami U?ytkownik?w forum.
Administracja forum MB SILESIA CLUB POLAND nie ponosi odpowiedzialno?ci za ich tre??.

 

Google
 
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14